China Zink sulfat fabrikë grimcuar dhe prodhuesit | Solinc

Zink sulfat grimcuar

Përshkrim i shkurtër:

Product Name: Zinc Sulphate Monohydrate Granular Molecular Formula: ZnSO4·H2O CAS#.: 7446-19-7 Molecular Weight: 179.49 Specification: ITEMS STANDARD STANDARD STANDARD STANDARD Appearance White Granular White Granular White Granular White Granular Zn 22%Min 25%min 30%min 33%min As 5ppm Max 5ppm Max 5ppm Max 5ppm Max Pb 10ppm Max 10ppm Max 10ppm Max 10ppm Max Cd 10ppm Max 10ppm Max 10ppm Max 10ppm Max Size 1-2mm,2-4mm ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / MT
 • Min.urdhër Sasia: 1 MT
 • Furnizimi Aftësia: 10000 MTS në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: Zink sulfat Monohydrate grimcuar

  Formula molekulare: ZnSO 4· H 2O

  CAS # .: 7446-19-7

  Pesha molekulare: 179,49

  Specifikim:

  ARTIKUJT

  STANDARD

  STANDARD

  STANDARD

  STANDARD

  shfaqje

  White grimcuar

  White grimcuar

  White grimcuar

  White grimcuar

  Zn

  22% min

  25% min

  30% min

  33% min

  si

  5ppm Max

  5ppm Max

  5ppm Max

  5ppm Max

  Pb

  10ppm Max

  10ppm Max

  10ppm Max

  10ppm Max

  CD

  10ppm Max

  10ppm Max

  10ppm Max

  10ppm Max

  madhësi

  1-2mm, 2-4mm

  Aplikacion:

  Ka dy madhësive të veçanta të sulfat zinku grimcuar: 1-2mm (12-24 rrjetë), 2-4mm (20-60 rrjetë) Ajo është përdorur kryesisht për të prodhuar plehra të ngurta të përbërë, për të trajtuar mungesën e Zn për tokën dhe kulturat .


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne