China natriumi bikarbonat fabrika dhe prodhuesit | Solinc

Bikarbonat natriumi

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / MT
 • Min.urdhër Sasia: 25 MT
 • Furnizimi Aftësia: 10000 MTS në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Bikarbonat natriumi Ushqim klasës

  CAS No .: 144-55-8 EINECS No .: 2056-33-8
  Formula: NaHCO3 Pesha molekulare: 84,01

  Specificatoin
  NaHCO3 99.0%–100.5%

  Humbja në tharje 0.2% Max
  PH (10g / l) 8.5% Max
  Si 0.0001% Max
  metalet e rënda (si Pb) 0.0005% Max

  Përdorimi: përdoret si një thartim në breads, si një antacid për stomaku i mërzitur, si një agjent zbutes për të rregulluar aciditetin ose alkalinity e një produkti, si një gërryes i butë në pastë dhëmbësh, dhe si një absorbues erë. Bikarbonat natriumi reagon me acide për lirimin e karbonit dioksid gazin.

  Paketimi: 25 kg, 50 kg, 1000kg, 1250KG, qese enë dhe qese OEM ngjyra.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne