China DPTA Fe fabrika dhe prodhuesit | Solinc

DPTA Fe

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / MT
 • Min.urdhër Sasia: 25 MT
 • Furnizimi Aftësia: 10000 MTS në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit: DPTA FENA

  Emri kimik: DPTA ferric natriumi

  CAS No.:12389-75-2

  formula molekulare: C14H19FeN3NaO10O

  Specifikim:

  ARTIKUJT standard
  Fe chelate Pastërtia 11% min
  PH 2,0-4,0
  pamja Powder verdhë

  Paketimi: qese 25kgs me PE brendshëm, në dispozicion në paketa prej 1.000 kg, 25 kg, 10 kg, 5 kgs dhe 1 kg.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne