Na kontaktoni

SOLINC INDUSTRIAL CO.,LIMITED.

Adresë

1-1109,Borun Business Square,1st Str., TEDA Tianjin,China

Phone & Whatsapp

+ 86-18526585826

Contact Person

Name:Victor Liu
TEL:+86 22 25327962

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne