China amonit fabrikë bikarbonat dhe prodhuesit | Solinc

bikarbonat amoni

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / MT
 • Min.urdhër Sasia: 25 MT
 • Furnizimi Aftësia: 10000 MTS në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  CAS EINECS No .: 1066-33-7 No .: 213-911-5
  Formula: NH4HCO3 Pesha molekulare: 79,06

  Specificatoin
  PURITY:99.2%-101%MIN

  CL: 0.003% MAX
  SO4: 0.007% MAX
  ASH: 0.008% MAX
  AS: 0,0002% MAX
  PB: 0.0005% MAX

  Përdorimi:  Të përdoret si gradës së lartë agjent i fermentimit të ushqimit. Share me sode buke të përdoret si bukë, galetë, battercake etj thartim materialeve agjent, gjithashtu të përdoret si lëndë e parë shkumës lëng pluhur. Dhe të përdoret për perime jeshile, xhiruar bambu etj djegje zbardhja, mjekësi dhe lakmusi.

  Paketimi:  25 kg, 50 kg, 1000kg, 1250KG, qese enë dhe qese OEM ngjyra.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne