Кина амино киселина Манган фабрика и производители | Solinc

Амино киселина манган

Краток опис:

Name: Amino Acid Manganese Chelate Specification: Testing Items Standard Value Appearance brown powder or granule Particle size (30-mesh sieve passing rate) ≥95% Loss on drying ≤10% Mn2+ Content ≥100g/kg Amino Acid content ≥30% Packing:in 1kg,5kgs,10kgs and 25kgs bag


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / MT
 • Мин.нарачката Кол: 1 МТ
 • Набавка Способност: 10000 МЦ месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име: амино киселина Манган хелат

  спецификација:

  Предмети за тестирање стандардна вредност
  изглед кафена во прав или гранули
  големина на честички (30-mesh сито донесувањето стапка) ≥95%
  Губиток на сушење ≤10%
  Mn 2+  содржина ≥100g / kg
  содржина на амино киселина ≥30%

  Пакување: во 1кг, 5kgs, 10kgs и 25kgs торба


 • Претходно:
 • Следно:

 • ин ҷо Паёми худро нависед ва онро ба мо